Dzień dziecka ze znajomymi

Cześć!!

1 czerwca wybraliśmy się,ze znajomymi do restauracji świętować dzień dziecka.
Choć,już dawno nie jesteśmy dziećmi postanowiliśmy to uczcić w uroczysty sposób.



Desery i sałatki były wyśmienite,lody pierwsza klasa.
Cały klimat był niedopisania,przyjemna atmosfera i cudowne miejsce.
Przez chwile ja i moi przyjaciele znowu,mogliśmy poczuć się jak dzieci i beztrosko spędzić ten dzień.
Na koniec każdy z nas robił sobie zdjęcie na powietrzu.



Warto czasami podarować sobie chwile zapomnienia!
 Pamiętajmy że,dziećmi jesteśmy całe życie,dla naszych rodziców zawsze nimi będziemy,choć dorośli jesteśmy.
Pielęgnujmy to co mamy,w środku.

Komentarze