Szukaj na tym blogu

środa, 4 listopada 2015

Długie jesienne wieczory

Cześć!!
Co tam u was?
U mnie w miarę spokojnie,za kilka dni jadę na konkurs tańca osób niepełnosprawnych w Drawsku Pomorskim.Mam nadzieję że,będzie fajna zabawa.Tańczę z kolegą który jest na wózku ale,mimo to wszystko idzie jak najlepiej.Ale o tym za kilka dni.

Dzisiaj chciałam wam napisać jak spędzam zwykły,listopadowy wieczór.Ogólnie rzecz biorąc dużo czytam, w tym momencie jestem w trakcie czytania ,,Mała dziwka"Jackie Collins.A tak po za tym skupiam moją uwagę na filmie w sumie serialu  ,,Singielka"
 "Singielka" to opowieść o Elce (w tej roli Paulina Chruściel), samotnej dziennikarce, która zamierza w 274 dni znaleźć prawdziwą miłość. Motywacją jest dla niej ślub siostry. Elka nie ma dobrych doświadczeń z poprzednich związków, więc cel wydaje jej się prawie nieosiągalny. O jej serce zaczynają walczyć Filip Bobek i Mateusz Janicki. Główna bohaterka serialu "Singielka" to niepoprawna romantyczka, która wierzy w prawdziwe uczucie i nie godzi się na żadne półśrodki. Może właśnie dlatego w ciągu ostatnich lat rzadko chodziła na randki, dorobiła się lekkiej nadwagi, a w jej garderobie znajdują się tylko ciemne, praktyczne ubrania. Elka nie traci jednak życiowego optymizmu, w poszukiwaniu „tego jedynego" jest gotowa na wiele wyrzeczeń. Zaczyna się wielkie odliczanie…i nowe życie singielki. Główna bohaterka, Elka Kowalik, grana przez Paulinę Chruściel, jest tytułową singielką i mieszkanką dużego miasta. Jest też, jak próbuje nam wmówić matka młodej dziewczyny i właściwie wszyscy bohaterowie serialu, brzydka, gruba, bez gustu, łajzowata i prosta, ale w negatywnym tego słowa znaczeniu. Elka nie może równać się z modnie ubranymi i atrakcyjnymi koleżankami z redakcji, z którymi pracuje. Nie wychodzi jej w życiu towarzyskim, zawodowym i rodzinnym. Nikt się z nią nie liczy.

Singielka to idealny serial stworzony dla kobiet,lekka komedia która pozwala się odstresować i zapomnieć choć na chwilę o codziennych obowiązkach.Uwielbiam ten film i codziennie oglądam go z wyprzedzeniem kolejnego odcinka.Dzięki temu serialowi można zrozumieć wiele wartościowych rzeczy ale ,także zrozumieć że,my kobiety wcale nie musimy być cieniem mężczyzn i niekiedy bez mężczyzny damy sobie świetnie radę same.

Bycie singielką nie musi być smutne. Wręcz przeciwnie!

1.Siedzenie w domu, przed telewizorem przez cały wieczór brzmi przyjemnie, ale na pewno nie sprawi, że staniesz się szczęśliwszą osobą. Dlatego zastanów się - co sprawia mi radość? Podróże? Koncerty? Imprezy? Teraz nikt, ani nic cię nie ogranicza i możesz tak naprawdę zrobić wszystko, na co tylko masz ochotę. Korzystaj z tej możliwości.
2.Wbrew temu co myślisz nie wszyscy twoi znajomi żyją w wyjątkowych i szczęśliwych związkach.. Na pewno masz koleżanki singielki, które tak jak ty, pragną bawić się i korzystać z życia. Nawet jeśli do tej pory nie należały do grona twoich najbliższych przyjaciół, może przyszedł czas, aby to zmienić?
3.Jeśli masz pracę skup się na niej,to właśnie dzięki pracy którą kochasz i daje ci satysfakcję.Jeśli natomiast codziennie spędzasz czas w miejscu, w którym nie jesteś szczęśliwa, zmień to.
4.Flirtuj z cudownymi facetami.Nikt cię nie ogranicza, dlatego możesz flirtować z cudownymi mężczyznami do woli! Jako singielka, możesz także spędzać mnóstwo czasu na imprezach i poznawać wielu ciekawych ludzi. Jak już wspominałyśmy - nie masz ograniczeń, dlatego możesz dostarczać sobie odrobiny szaleństwa i zabawy!
5.Nosisz tylko to, co lubisz.Będąc w związku, zawsze starasz się uszczęśliwić tą drugą osobę. Dlatego na przykład nosisz to, w czym podobasz się swojemu mężczyźnie. Będąc singielką, nie musisz tak bardzo dbać o niczyje samopoczucie. Możesz nosić, co tylko chcesz i robić to, na co masz ochotę!
6.Wszystko, czego potrzebujesz, to TY.W trakcie życia, ludzie przychodzą i odchodzą. Tak to niestety wygląda. Musimy nauczyć się jak żyć z nimi, a także jak żyć bez nich. Jedyną osobą, która nigdy cię nie opuści, jesteś ty sama. Dlatego dbaj i pielęgnuj związek z samą sobą każdego dnia.

Rady które wam przedstawiłam są genialne,przecież każda singielka ma prawo się dobrze bawić ze znajomymi,poznawać  świat i ciekawych ludzi.
A film jest przecudowny polecam!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Kryminalnie .....

Dwudziestotrzyletnia Elaine Dawson otrzymuje od koleżanki Rosanny zaproszenie na ślub. Kupuje bilet lotniczy do Gibraltaru, jednak w dzień...