Szukaj na tym blogu

wtorek, 15 grudnia 2015

Świątecznie

Cześć!!
Dokładnie za 9 dni będzie Wigilia Bożego Narodzenia,uwielbiam ten okres szykowania,gotowania i pakowania prezentów.Nawet polubiłam bieganinę po sklepach ma to swój urok.
Nie wiem jak u was ale,u mnie już od niedzieli stoi choinka gdyż mój ośmioletni brat nie  mógł się doczekać i namówił rodziców i już jest piękna ja każdego roku.

W tym roku tak mi się wydaje  że,wygląda jeszcze piękniej niż zawsze.Są na niej robione bombki przez moją mamę i brata w fabryce bombek jak byli na wycieczce.

A w moim pokoju wisi robiona prze zemnie bombka no,coś mi się udało w tym roku :)

Stroiki na drzwi i koło lustra  są naszym wspólnym wykonaniem moim i mojej mamy.
Jeszcze na pewno będzie żywy stroik bo co roku kuzynka nam przynosi w prezencie bożonarodzeniowym :)

Jeszcze tylko zapakowanie i kupienie kilku prezentów dla najbliższych. w tym roku miałam nieziemski problem z panami w mojej rodzinie ale,jakoś z tego wybrnęłam został mi jeszcze przyszły szwagier ale,już mam upatrzony dla niego prezent.Dla najmłodszego pana w rodzinie czyli mojego 8 letniego brata też,już coś mam. No i dla moich ukochanych kobiet czyli mamy i siostry już są prezenty od kilku dni tylko czekają na zapakowanie.

Uwielbiam te oczekiwanie na święta,już po jutrze mamy jasełka u nas w ŚDSie a później,przygotowanie potraw i oczekiwanie na święta Bożego Narodzenia.
Na pewno będą bardzo magiczne już,nie mogę się doczekać

A u was kochani święta blisko czy jeszcze nie zaczęliście przygotowań?
Pozdrawiam serdecznie buziaki:)
Do następnego wpisu:)

1 komentarz:

  1. piękne te ozdoby, na pewno w domu czuć już święta

    OdpowiedzUsuń

Kryminalnie .....

Dwudziestotrzyletnia Elaine Dawson otrzymuje od koleżanki Rosanny zaproszenie na ślub. Kupuje bilet lotniczy do Gibraltaru, jednak w dzień...