Szukaj na tym blogu

wtorek, 8 grudnia 2015

Wiersze me wiersze

,,Kobieta patrząca sercem"

Wiele lat temu,na przedmieściu zwyczajnych prostych ludzi.Mieszkało małżeństwo co w oczach ludzi smutek przynosiło.Kobieta piękna i delikatna jak płatek róży,lecz los przez całe życie nic dobrego jej nie wróżył.Przez wypadek wzrok swój straciła,a mimo to była dla wszystkich bardzo dobra i miła.Miłość i dobroć sercem widzieć jej pozwalała i przez to nigdy nie była sama.Jej świat wypełniał przyjaciel który,przynosiłby dla niej wszystkie złote góry.
Lecz ona go nie chciała w bogaczu się zakochała,lecz była zbyt biedna.Radzić sobie w życiu nie umiała gdyż ciemność jej życie zaślepiała.Nie liczyła na pochwały ale była pełna wiary.Wierzyła że,los się odwróci i przez swą dobroć czyjeś serce do kochania jej zmusi.


,,Róża symbol miłości"
Lubię kwiaty ich zapachy i kolory.Lecz najbardziej różę mamy.W tym tak pięknym i wspaniałym kwiatku,widzę Ciebie mój kwiatku.Lecz różyczka kolce posiada i cię zrani moja mała.Jej piękna nikt nie zrozumie bo kto raz pokocha kwiaty ten wszystko zrozumie,że, kwiaty nadzieje na lepsze jutro ofiarują.Miłość przy nich szybciej rozkwita i jest przepiękna i taka przemiła.

W mieście tak małym i szarym mieszkały dwie siostry co bardzo się kochały,w obowiązkach domowych mamie z chęcią pomagały i prawie wcale się na siebie nie gniewały.
Ale nadeszła jedna chwila co piękne życie sióstr,w koszmar zmieniła.
Każda z nich przestała być  miła i o swoją ukochaną siostrę już się nie troszczyła.
Każda poszła inną drogą z biegiem czasu,rozmawiać ze sobą przestały i te cudowne dwie siostry zapomniały,jak kiedyś się bardzo kochały.


Nawet jak zdobędziesz miliony a serca do drugiego człowieka nie otworzysz,nie będziesz szczęśliwy w swym życiu.
Bo...dobro jest amuletem który,pozwala człowiekowi żyć w szczęściu i harmonii.
A taki amulet nie zawsze się je odnajdzie a to jest wielkie wyzwanie,mieć amulet i umieć go utrzymać.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Kryminalnie .....

Dwudziestotrzyletnia Elaine Dawson otrzymuje od koleżanki Rosanny zaproszenie na ślub. Kupuje bilet lotniczy do Gibraltaru, jednak w dzień...