Szukaj na tym blogu

piątek, 16 września 2016

Uf, ciężko było ale wytrwałam do końca :)

Początkowe ogłoszenie: Uwaga, uwaga! Książka opisana w tym poście jest tak cudowna, że jej przeczytanie może na stale uszkodzić psychikę i sprawić, że człowiek nie będzie myślał o niczym innym, tylko o niej.

Cechy tej książki;
Wszystkie cechy książki można znaleźć w jej tytule, a przedstawiają się one tak:

D - dramatyczna
E - ekspresywna
L - lekka
I - intrygująca
R - romantyczna
I - interesująca
U - uzależniająca
M - miłosna


Miłość! Jakby wyglądał świat bez niej? 
Gdzie te pierwsze szkolne zauroczenia?
Gdzie te motylki w brzuchu?
Gdzie te pierwsze poważne plany?
Gdzie stawianie miłości na pierwszym miejscu?
Książce właściwie nie brakuje nic, dobry pomysł, dobre wykonanie ,ciekawe wątki,dobre ukazanie głównych bohaterów,ciekawa akcja,powieść wciąga i pozwala wejść do świata bez miłości i pełnego ograniczeń. Dziwne słowo do określenia jakości książki ,ale ta książka jest po prostu ŁADNA :)

Deliria- choroba, która wywołuje chaos, niepokój, która dezorganizuje idealny świat "Stanów Zjednoczonych". Zombiakom kojarzy się tylko z zakażeniem i brakiem kontroli. Brakiem najważniejszej wartości: porządku.
Dla Odmieńców oznacza ideał, dla którego warto poświęcać się. Dla którego warto walczyć i żyć każdego dnia. Nie dlatego, że muszą. Dlatego, że chcą. 
Poprawka(!) dla nich to nie deliria, to miłość. A słowa "kocham Cię", które w naszym świecie coraz mniej znaczą, wypowiadają z namaszczeniem. Jak obietnicę.
Delirium to świat wybudzenia się Leny z bezpiecznego snu. Pandemonium to pokonywanie własnych barier: psychicznych i fizycznych. Requiem to świat trudnych wyborów i powrotu do przeszłości...

Fajna,choć długa książka!
Polecam każdemu.

Czy gdyby miłość była chorobą, chciałabyś się wyleczyć?" Bo ja tak i moją pierwszą odpowiedzią było że tak chciałabym się wyleczyć, ale po przeczytaniu książki na pewno nie chciałabym żeby tak to wyglądało. Bo nikt nie powinien być zmuszany do tego by wyrzekać się czegoś co daje mu szczęście i nadziej na lepsze jutro.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Kryminalnie .....

Dwudziestotrzyletnia Elaine Dawson otrzymuje od koleżanki Rosanny zaproszenie na ślub. Kupuje bilet lotniczy do Gibraltaru, jednak w dzień...