Szukaj na tym blogu

niedziela, 25 września 2016

Zmysłowo i bardzo romantycznie


Drugi tom najlepiej sprzedającej się trylogii ostatniej dekady, trylogii, która rozpętała światowe szaleństwo. Dalsza część historii Anastasii Steele i miliardera Christiana Greya, o której ostatnio mówi się najczęściej. Pełna erotycznego napięcia, o którym marzy każda kobieta.
Wszystko zaczyna się na nowo trzy dni po tym jak Anastasia odchodzi od Christiana. Dziewczyna jest załamana tym co się wydarzyło. Tęskni za ukochanym, ale wie, że musiała od niego odejść. By nie zatapiać się w ocean nadmiernych myśli, skupia całą swoją uwagę na pracy w wydawnictwie, gdzie zajmuje stanowisko asystentki redaktora naczelnego Jacka Hyde’a. Mężczyzna oczywiście wykorzystuje każdą chwilę by się do niej zbliżyć, na co Ana nie reaguje nie widząc jego zalotów lub nie zdając sobie sprawy do czego on zmierza swoim zachowaniem. 

Tymczasem zbliża się wernisaż przyjaciela Anastasii, José, gdy nagle w jej skrzynce email pojawia się wiadomość od Christiana z propozycją podwiezienia. Noc przed spotkaniem z Christianem może i nie była spokojna, ale udało jej się zasnąć bez łez wylewanych na poduszkę. Okazuje się, że Anastasia nie jest mu obojętna. Jadąc razem na otwarcie wystawy, ogarnięci obsesyjną tęsknotą, nie potrafiący bez siebie żyć, rozpoczynają zupełnie nowy układ, na zupełnie nowych zasadach. Rozpoczyna się etap nauki, gdzie oboje odkrywają siebie nawzajem ucząc się być razem. Christian walczy z wieczną potrzebą kontroli i sprawowania władzy i stopniowo oswaja drzemiące w nim demony. Powoli odkrywa przed ukochaną swe mrożące krew w żyłach tajemnice. Anastasia tymczasem uczy się życia w luksusie, przyjmowania drogich prezentów, przy czym broni również swojej niezależności. Kiedy wszystko układa się tak jak powinno w życiu dwojga kochanków pojawia się ktoś, kto chce zniszczyć ich związek. Dziewczynę ogarnia strach przed utratą ukochanego, Christian nie chce aby znowu od niego odeszła. Schody do szczęścia stają się coraz bardziej strome. Czy uda im się być razem? Czy pokonają przeciwności losu? Jak skończy się walka w obronie uczuć? 


Czytając książkę przeniosłam się do cudownej rezydencji Christiana Greya.
Tam,to dopiero jest raj,raj seksu i pożądania. Niekiedy ciarki miałam na całym ciele ale,to były ciarki
podziwu i zachwytu.Czasami zazdrościłam Anastazji tego przepychu ale,tak naprawdę nie chciałabym takiego związku.
Czytając opis pokoju bólu dochodziłam do wniosku,jak Grey musiał być w dzieciństwie wykorzystywany że,coś takiego zrobił w swoim mieszkaniu.
Z początku myślałam że,to choroba ale,dochodzę do wniosku że, to jest obrona przed tym
co go dawno temu spotkało.
Dzięki Anastazji trochę się zmienił,zakochał się pierwszy raz ,poznał co to prawdziwe uczucie jak będzie dalej?
Zobaczymy  w kolejnej części trylogii!!
Naprawdę książka jest rewelacyjnie napisana,choć słyszałam różne zdania na ten temat.
Dla mnie rewelacja,uwielbiam i polecam!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Kryminalnie .....

Dwudziestotrzyletnia Elaine Dawson otrzymuje od koleżanki Rosanny zaproszenie na ślub. Kupuje bilet lotniczy do Gibraltaru, jednak w dzień...