Szukaj na tym blogu

niedziela, 31 stycznia 2016

Księżna KateKate Middleton – kim jest kobieta, która podbiła serce nie tylko księcia Williama, lecz także wszystkich Brytyjczyków?

W kilka lat zrobiła to, nad czym głowili się przez dekady PR-owcy brytyjskiej monarchii – zwróciła oczy całego świata na rodzinę Windsorów i sprawiła, że mieszkańcy Wielkiej Brytanii znów pokochali swoją rodzinę królewską. Dziś Diamentowy Jubileusz Elżbiety II, królewskie wesele, narodziny i chrzest małego księcia George’a to najpopularniejsze wydarzenia na Wyspach, a uśmiech pięknej Kate zdobi okładki większości magazynów kobiecych na całym świecie.

Kate Middleton, absolwentka Uniwersytetu St. Andrews, córka stewardesy i byłego dyspozytora lotów, czekała na oświadczyny swojego wymarzonego księcia prawie dziesięć lat. Kiedy nadeszła wreszcie ta chwila, William wręczył jej jeden z najsłynniejszych klejnotów świata, odziedziczony po matce – księżnej Dianie, pierścionek, wykonany z białego złota oraz czternastu brylantów, otaczających owalny dwudziestokaratowy szafir z Cejlonu. Książę William nie wiedział wtedy jeszcze, że ta skromna, piękna dziewczyna zmieni na zawsze nie tylko jego życie, lecz także całej rodziny królewskiej.

Książka „Kate – Księżna Cambridge” portretuje: dzieciństwo Kate Middleton, czas jej studiów na uniwersytecie St Andrews; opisuje też moment poznania księcia Williama, ich związek i próby, którym poddawał go los, a także ślub i nową, oficjalną rolę księżnej oraz oczywiście okres ciąży i narodzin małego księcia George’a. To nie tylko doskonała pozycja dla wielbicieli księżnej Kate, lecz również wszystkich zainteresowanych losami jednej z najsłynniejszych rodzin królewskich świata.


Książka o dziewczynie w zasadzie już kobiecie która,od najmłodszych lat była wyjątkowa ,zdolna i pracowita. Później poznaje swojego księcia i zaczyna się bajka.
Cudownie czytać o tak znanej na całym świecie osobie,która jest zarówno piękna jak i zdolna. Od ponad dwóch lat jedna z najbardziej rozpoznawalnych i coraz bardziej docenianych osobistości królewskich.
Książka "Kate. Księżna Cambridge" to opowieść o jej dorastaniu, związku z Williamem oraz pierwszych latach spędzonych na dworze królewskim.
Można również znaleźć wzmianki na temat jej rodziny, przyjaciół i w późniejszym czasie - o ludziach, którzy pracują dla niej od kiedy została księżną.
Jej historia udowadnia, że jest również człowiekiem jak każdy, miewa problemy jak my, uczucia, złe i dobre chwile. Dodatkowym obciążeniem jest to, że stała się rozpoznawalna i naśladowana. Na szczęście znalazła sposób by sobie z tym radzić i za to również ją podziwiam. Lubię czytać, że Kate, jako jedna z ważniejszych kobiet na świecie, lubi to co większość 'zwyczajnych' ludzi- ubrania z sieciowych sklepów, dżemy, wycieczki rowerowe czy spotkania z przyjaciółmi.


Polecam gorąco do przeczytania tak niesamowitej biografii.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Kryminalnie .....

Dwudziestotrzyletnia Elaine Dawson otrzymuje od koleżanki Rosanny zaproszenie na ślub. Kupuje bilet lotniczy do Gibraltaru, jednak w dzień...