Szukaj na tym blogu

piątek, 29 stycznia 2016

Okazuje się,że czasem wystarczy dać sobie szansę,by zaczęły się dziać prawdziwe cuda......

Życie Blaise wydaje się perfekcyjne, ale to jedynie pozory. Jest piękna, bogata, inteligentna i od lat udaje się jej utrzymywać na szczycie dziennikarskiej kariery, ale zmaga się z trudną sytuacją rodzinną: jej córka, Salima, straciła wzrok w wyniku choroby.

Zarówno Blaise, jak i Salima muszą zmierzyć się ze swoim smutkiem i strachem. Ale coś zaczyna się zmieniać, kiedy w ich domu pojawia się nowy opiekun Salimy, Simon. Mężczyzna zrobi wszystko, żeby dać im nadzieję i przekonać, że zawsze warto cieszyć się życiem.Blaise jest dziennikarką i gwiazdą stacji telewizyjnej. Kobieta pracuje od rana do wieczora, prowadzi swój program w telewizji i podróżuje po całym świecie, żeby przeprowadzać wywiady ze sławnymi osobami. Życie zawodowe pochłania ją do reszty, ale kocha to co robi i czuje się w tym spełniona. Ale oczywiście wszystko kosztem życia rodzinnego. Blaise ma nastoletnią, niewidomą córkę, która mieszka w specjalnym ośrodku zapewniającym profesjonalną opiekę. Dziewczynę wychowuje nie matka, ale przyjaciółka ze szkoły. Pewne okoliczności sprawiają, że Salima musi zamieszkać z matką. Początki przynoszą pewne starcia, ale za sprawą nowo poznanych osób wszystko zaczyna się układać. Jedną z nich jest Simon- nowy opiekun Salimy, który właściwie przeprowadza małą rewolucję w życiu kobiet. Strach i obawy zaczynają ustępować zaufaniu i przyjaźni, a nawet miłości.Mogłoby się wydawać, że Blaise posiadała wszystko. Dobiegała już pięćdziesiątki, jednak miała bardzo dobrą pracę, dzięki której mogła zwiedzać świat i poznawać barwne osobowości. Niewiele osób jednak wiedziało o jej tajemnicy, którą skrywała już od lat. Jedno zdarzenie miało zaważyć na życiu trójki bohaterów.


Zawsze gdy czytam książki Danielle Steel moje życie nabiera innych barw,to książki które mają w sobie coś wyjątkowego,a zarazem tajemniczego tak było i z tą powieścią.
Aż,żal było ją odkładać po przeczytaniu ma w sobie coś zaczarowanego.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Rodzeństwo rozdzielone przez śmierć.

Josie, Meredith i Daniel to trójka rodzeństwa, w której prym wiedzie Daniel - najstarszy, najmądrzejszy. Idealny brat i syn, rodzinna ...