Szukaj na tym blogu

sobota, 7 września 2013

jutro 7

– Jeśli was złapią, musicie udawać, że niczego nie wiecie. Jesteście tylko dzieciakami, które działają na własną rękę. Ci ludzie są twardzi i bezwzględni, a stawka jest wysoka. Jeśli wam nie uwierzą, spróbują was złamać. Są w tym bardzo dobrzy.

Spojrzałam na Fi, która patrzyła na Ryana blada jak kreda.

– To kontrofensywa, którą przygotowujemy od blisko pół roku.

– Chcesz powiedzieć, że idziemy na całość? – zapytał Kevin. – Wszystko albo nic?

Kto okaże się prawdziwym przywódcą grupy? Czy Ellie uda się odnaleźć rodzinę? Czy wśród przyjaciół jest jeszcze miejsce na miłość?

Jutro 7. Po drugiej stronie świtu to ostatnia część bestsellerowej serii, która zdobyła czytelników na całym świecie. W USA znalazła się ona na liście najlepszych książek dla młodzieży, a w Szwecji na pierwszym miejscu na liście książek polecanych przez nastolatków. W Polsce również stały się bestsellerami.


  Wydostanie się z piekła ale nie dla wszystkich było to dane kilka osób nie żyje ci co pozostali wiedzą o męczących chwilach w piekle i dziękują Bogu że mają to już za sobą.

Fantastyczna seria polecam gorąco,ja przenosiłam się za każdym razem w skórę Fi i wyobrażałam sobie jej odczucia i przeżycia naprawdę cudowne książki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Kryminalnie .....

Dwudziestotrzyletnia Elaine Dawson otrzymuje od koleżanki Rosanny zaproszenie na ślub. Kupuje bilet lotniczy do Gibraltaru, jednak w dzień...