Szukaj na tym blogu

środa, 3 września 2014

Dawno czytana powieść

W mrocznej, niebezpiecznej i niespokojnej Barcelonie lat dwudziestych, młody pisarz, żyjący obsesyjną i niemożliwą miłością, otrzymuje od tajemniczego wydawcy ofertę napisania książki, jakiej jeszcze nie było, w zamian za fortunę i, być może coś więcej... Z niezwykłą precyzją powieściopisarską i w charakterystycznym dlań, oszałamiającym stylu, autor "Cienia wiatru" ponownie przenosi nas do Barcelony Cmentarzyska Zapomnianych Książek, by obdarować nas niezwykłą intrygą, romansem i tragedią poprzez labirynt tajemnic, gdzie czar książek, namiętności i przyjaźni splatają się w mistrzowskiej opowieści.


Powieść od której ciężko mi było się oderwać.Carlos Ruiz Zafón to pisarz, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Zdobył uznanie wśród rzeszy czytelników na całym świecie, a jego powieści zbierają praktycznie same pozytywne recenzje.Ja pierwszy raz się zetknęłam z tym autorem czytając ,,Cień Wiatru".
Po raz kolejny Carlos Ruiz Zafón przenosi nas w ciemny, gotycki świat, z którym zetknęliśmy się po raz pierwszy w „Cieniu wiatru” i tworzy zapierający dech w piersiach klimat przygody, intrygi, romansu i tragedii. W zawrotny sposób zbudował labirynt tajemnic, mieszankę magii płynącej z książek, pasji i przyjaźni. Kolejna mistrzowska powieść, która na długo zapadnie w pamięć!

Jeśli nie czytaliście tej powieści polecam ją gorąco warto zapoznać się z cudowną magią książek.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Kryminalnie .....

Dwudziestotrzyletnia Elaine Dawson otrzymuje od koleżanki Rosanny zaproszenie na ślub. Kupuje bilet lotniczy do Gibraltaru, jednak w dzień...