Szukaj na tym blogu

wtorek, 14 kwietnia 2015

Serial bez którego nie mogę się obejść

Cześć!!
Recenzowałam już i filmy i książki i nawet ulubionych artystów.
Teraz czas na mój ukochany serial!!!!!Przyjaciółki!Bohaterkami "Przyjaciółek" są cztery kobiety, znające się jeszcze z czasów szkolnych: bizneswoman, która nie ma szczęścia do mężczyzn, wzięta fryzjerka z nieskorym do ożenku partnerem, rozwódka z dzieckiem i oddana rodzinie gospodyni domowa. Każda z bohaterek jest inna, różni je sytuacja życiowa i problemy, którym muszą stawić czoła. Spotkają się po latach na zjeździe absolwentów, gdzie okaże się ,że właśnie teraz potrzebują siebie jak nigdy.

W rolę tytułowych "Przyjaciółek" wcielają się Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska i Magdalena Stużyńska.  Choć różni je temperament, podejście do życia, wykonywany zawód, mają wiele wspólnego – każda z bohaterek usilnie próbuje odnaleźć siebie i swoje miejsce w świecie. Droga ku spełnieniu będzie wyboista, jednak co cztery głowy to niejedna.

Akcja serialu „Przyjaciółki” dzieje się w Warszawie. Bohaterkami są 30-stoparoletnie kobiety, które poznały się w liceum. Mimo upływu lat nadal utrzymują ze sobą kontakt. Z zainteresowaniem przyglądają się sobie i temu co pozostało z ich młodzieńczych marzeń, które po czasie zweryfikowała rzeczywistość. Ingę właśnie zostawił mąż dla seksownej sekretarki Doroty. Zuza rozpaczliwie szuka mężczyzny, z którym mogłaby się zestarzeć, ale nie pozwala na to jej dyrektorski charakter. Anka kompletnie niezauważana przez męża, poświęcająca się rodzinie i domowi coraz częściej szuka pocieszenia w kieliszku. Patrycja z kolei, choć w na pozór szczęśliwym związku, nie może przekonać swojego partnera do założenia rodziny. Wszystkie cztery próbują poradzić sobie ze swoimi problemami, wiedzą że mogą liczyć na siebie nawzajem. Dzięki spotkaniu klasowym po latach Przyjaciółki na nowo odkrywają siebie i będą wspierały się jak nigdy wcześniej.
Na to widzowie czekali od dawna! Bardzo prawdziwy serial o bardzo prawdziwych kobietach, nie tylko dla kobiet!


Trzy lata!Tyle czasu minęło odkąd zaczęłam oglądać ,,Przyjaciółki" to serial o prawdziwej przyjaźni od szkolnych lat.Serial który nigdy się mi nie znudzi,potrafi tak widza zaskoczyć że,aż chce się więcej.


Ta czwórka jest niesamowita mimo że,w ich życiu prywatnym i zawodowym dużo się dzieje,one zawsze znajdują czas na spotkanie i ,,babskie"ploteczki. Ich przyjaźń jest niesamowita.
Uwielbiam ten film.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Z domowej półki :)

Friederike Berger toczy żywot świeżo upieczonej rozwódki, mieszkając w wynajmowanym mieszkaniu ze swoją małą córką. Aby się utrzymać, s...