Szukaj na tym blogu

środa, 16 września 2015

Dawno,dawno czytana książka ale w pamięci na zawsze

Cześć!!
Przeglądając swój profil na portalu ,,na kanapie"natrafiłam na kilka książek Danielle Steel które, czytałam ale jeszcze nie zrecenzowałam więc nadrabiam zaległości.
Doroczny bal charytatywny w San Francisco zgromadził tłumy. Wszyscy świetnie się bawią, do chwili gdy ściany zaczynają drżeć. Potężne trzęsienie ziemi wstrząsa miastem i splata losy trzech kobiet, które tego wieczoru znalazły się w sali balowej hotelu Ritz. Kataklizm burzy ich prywatne światy: beztroski i luksusu, sceny i uwielbienia fanów, poświęcenia dla innych. Ale pozwala zrozumieć, że są rzeczy ważniejsze niż zatracenie się w pracy, pieniądze czy sława...

Jak dobrze pamiętam książka mi się bardzo podobała i byłam nią zachwycona.
Danielle Steel jak zwykle wciąga czytelnika w kolejną zawiłą miłosną przygodę z interesującym zakończeniem. Fajnie napisana historia kilku osób z trzęsieniem ziemi i serca. Dobra jako odskocznia od trudniejszej literatury.
Przenosimy się do San Francisco miasta bogatych i sławnych ludzi,pływających w luksusach.Po trzęsieniu ziemi wszyscy znajdują się w tej samej sytuacji- bez domu, jedzenia, opłakując utraconych bliskich. Tragedie łączą. Ta książka jest tego najlepszym dowodem.

Danielle Steel w piękny sposób opisała miłość i przyjaźń dwa uczucia które ,w tej książce się rodzą między bohaterami.Wątek dylematu i rozterek pomiędzy kiełkującym uczuciem a własnymi przekonaniami poprowadzony został w mój ulubiony sposób: stopniowanie napięcia.
Polecam każdej miłośniczce takiej literatury, ale myślę, że panowie też znajdą tu coś dla siebie.
Podsumowując: książka, którą lekko się czyta, ale traktuje o poważnych, życiowych problemach, które mogą spotkać każdego z nas.

No tak historia taka jak w tej książce może,się zdarzyć każdej z nas .
Świetna książka którą się czytało lekko i przyjemnie.Typowa kobieca lektura dla każdej z nas.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Kryminalnie .....

Dwudziestotrzyletnia Elaine Dawson otrzymuje od koleżanki Rosanny zaproszenie na ślub. Kupuje bilet lotniczy do Gibraltaru, jednak w dzień...