Szukaj na tym blogu

niedziela, 10 listopada 2013

Ile można poświęcić dla przyjaciółki,która zniszczyła twój związek?

Kamryn i Adele były sobie bardzo bliskie. Ich przyjaźń wydawała się silniejsza niż całe zło tego świata. Do czasu. Gdy Kamryn dowiaduje się, że jej narzeczony zdradził ją z jej najlepszą przyjaciółką, dla dziewczyny staje się jasne, że w jej życiu nie ma już miejsca dla dwóch najbliższych dotąd osób. Są rzeczy, których wybaczyć nie można? Należy do nich sytuacja, w której inna kobieta rodzi dziecko twojego ukochanego. Kilka lat po burzliwym rozstaniu Kamryn otrzymuje list, w którym Adele prosi ją o wizytę w szpitalu. Umierająca kobieta błaga dawną przyjaciółkę o to, by adoptowała jej córeczkę. Każde spojrzenie na pięcioletnią Tegan przypomina Kamryn o utraconym szczęściu. Czy można wymagać takiego poświęcenia?

Przy tej książce płakałam wiele razy,przepiękna powieść o wielkiej przyjaźni którą zniszczył nie kto inny jak facet!!
Ale mimo wszystko na łożu śmierci Adele prosi Kamryn żeby zaopiekowała się jej córeczką, kobieta się,zgadza wiedząc że,dziewczynka jest córką jej byłego narzeczonego.
Po zaadoptowaniu dziewczynki Kamryn zaczyna układać sobie życie na nowo gdy znowu pojawia się on!!!
Dowiedziawszy się że ma córkę chce się do niej zbliżyć a także do Kamryn która,próbuje sobie ułożyć życie na nowo z Lukem,jednak  pojawienie się Teda wszystko burzy.Miłość znowu wraca i Karmyn nie wie jak sobie z tym poradzić wie jedno chcę żeby Tegan miała normalną rodzinę czy jej się to uda!!!!
Książka idealnie napisana i bardzo wzruszająca a główną przewodnią książki jest MIŁOŚĆ BEZGRANICZNA DO TEGAN!!!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Z domowej półki :)

Friederike Berger toczy żywot świeżo upieczonej rozwódki, mieszkając w wynajmowanym mieszkaniu ze swoją małą córką. Aby się utrzymać, s...