Szukaj na tym blogu

czwartek, 7 maja 2015

Kolejna przygoda weselna„Posłanie z róż” to druga część kwartetu weselnego Nory Roberts, opowiadającego o czterech przyjaciółkach z dzieciństwa, które wspólnie prowadzą „Przysięgi”, jedną z najlepszych agencji ślubnych w Connecticut, i marzą o wielkiej miłości.

Emma Grant odpowiada w firmie za dekoracje kwiatowe. Wkłada w ich przygotowywanie całe serce, a szósty zmysł podpowiada jej, jakie kompozycje uszczęśliwią panny młode w tym najważniejszym dla nich dniu. Ale kiedy interes kwitnie w najlepsze, życie uczuciowe Emmy więdnie… Na szczęście tylko do czasu. Wkrótce bowiem kobieta odkrywa, że jej wieloletni przyjaciel, przystojny architekt Jack Cooke, darzy ją czymś znacznie więcej niż przyjaźnią.

Problem polega na tym, że Emma od zawsze marzyła o romansie rodem z powieści, a Jack nigdy nie był zwolennikiem długotrwałych związków… Czy Emmie uda się przezwyciężyć przyzwyczajenia Jacka i przekonać go do związku? Czy oboje zdołają pójść na kompromis, by zbudować wspólną przyszłość?

Szybko i przyjemnie mi się czytało kolejną część weselnego kwartetu weselnego i po raz kolejny miałam, cudowną wizję przepięknego ślubu.Wiadomo że,dla każdej kobiety ten dzień jest najważniejszy i chcemy żeby był,najpiękniejszy.
Lubię styl pisania N.Roberts - stanowi dla mnie odskocznię od bardziej skomplikowanych książek.  Niedawno czytałam I część tej serii o przyjaciółkach, które mają firmę zajmującą się organizacją ślubów,druga część także była cudownie napisana i oddawała klimat weselny/
Zabieram się z radością za trzeci tom weselnego klimatu.

1 komentarz:

  1. Bardzo lubię styl tej autorki, więc będę szukała pierwszego tomu :)

    OdpowiedzUsuń

Filmowo - kinowo

Tydzień temu wybraliśmy się z rodzeństwem do kina, na premierę  filmu  ,,Narzeczony na niby " romantyczna polska komedia , która mia...