Szukaj na tym blogu

środa, 1 października 2014

Magiczna opowieść o świętach,miłości i wybaczeniu

Choć za oknem jesień ja wam opowiem cudowną świąteczną opowieść


,,Szczęście w cichą noc"to już czwarta książka z kolekcji ,,Alibi na szczęście".Tym razem klimat książki jest świąteczny i bardzo nastrojowy.
Hania pragnie spędzić wigilię z najbliższymi osobami w swym rodzinnym domu. Chce, by było jak dawniej... Zapowiada się wspaniały czas, pełen miłości, mądrych rozmów, rozkochanych spojrzeń i wyśmienitych dań. Lektura tej magicznej opowieści, w której tradycja staje się jedną z bohaterek, z pewnością rozgrzeje serca i sprawi, że te Święta, choć obchodzone zimą, będą ciepłe i prawdziwie wyjątkowe.

Cudowna nastrojowa książka która w mig mnie przeniosła w świąteczny klimat,tak jak poprzednie trzy części opowieści o Hani i Mikołaju tak i ta potrafiła wbić się w moje serduszko.Ta niezwykła lektura pokazuje magiczny czas świąt z najbliższymi osobami których się kocha.
Pozwala poczuć ducha świąt .Lektura tej niezwykłej opowieści, w której tradycja staje się jedną z jej bohaterek, sprawi, że Święta odzyskają swój dawny blask oraz pozwalają na powrót do wspomnień z dzieciństwa. Lektura tej książki może sprawić, że tegoroczne Święta Bożego Narodzenia będą prawdziwie wyjątkowe. Jest to doskonała książka do czytania w bożonarodzeniowy wieczór z pierniczkiem na talerzyku i kubkiem ciepłego mleka, kiedy za oknem sypie śnieg a w domu grają kolędy.

Tą książkę czytałam zawsze w ciepłym i przytulnym miejscu mojego domu z kubkiem gorącej kawy lub mleka dlatego że,takiej książki nie da się czytać bez klimatu sytuacji.
Przepiękna wzruszająca opowieść o prawdziwej kochającej się rodzinie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Z domowej półki :)

Friederike Berger toczy żywot świeżo upieczonej rozwódki, mieszkając w wynajmowanym mieszkaniu ze swoją małą córką. Aby się utrzymać, s...