Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 13 października 2014

Niezwykła......Wzruszająca i pełna optymizmu

Kolejna powieść autorki bestsellera "PS Kocham cię". Zaskakujący romans obyczajowy, łączący rzeczywistość i fantazję. Joyce, agentka nieruchomości z Dublina, odkrywa, że zna Paryż, w którym nigdy nie była i ma wiedzę z historii sztuki, którą się nigdy nie interesowała! Rozwiedziony Justin przyjeżdża do Irlandii, by wykładać dzieje architektury. Parę nieznajomych zaczyna łączyć coraz więcej zbiegów okoliczności... Czy można znać kogoś, kogo nigdy się nie spotkało? Lekka i krzepiąca opowieść o pokrewieństwie dusz, magii zbiegów okoliczności i oczywiście o miłości.

Jak tu nie lubić takich książek!
 Urocza książka,pełna nadziei , że nieraz wielka tragedia może prowadzić do wielkiego szczęścia. Z nutą fantastyki, o spotkaniu prawdziwych bratnich dusz, nie tylko spowdowowanym... transfuzją krwi.
Znakomita, niosąca radość, nadzieję i takie wewnętrzne ciepło, a jednocześnie warstwowa, dająca do myślenia. I dla mnie wcale nie jest tylko dziwną historią miłosną, a raczej inspiracją do jeszcze większego kochania moich coraz starszych rodziców :)
Być może jedna z największych walk jakie przyjdzie nam w życiu stoczyć to ta między naszym sercem a rozumem. Taką walkę toczą Joyce i Justin. Czy rozum weźmie górę nad sercem, czy jednak zwyciężą emocje, przeczucie, intuicja ... i ta magiczna więź między dwoma zupełnie obcymi ludźmi.
Nie chce zdradzać nic więcej ... ale to powieść Cecelii Ahern - więc pewnie się domyślacie jak się skończy.
Uwielbiam te książkę!!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Rodzeństwo rozdzielone przez śmierć.

Josie, Meredith i Daniel to trójka rodzeństwa, w której prym wiedzie Daniel - najstarszy, najmądrzejszy. Idealny brat i syn, rodzinna ...